Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Нарахування ПДВ при проведенні нерезидентом навчального семінару

Операція з надання нерезидентом послуг із влаштування навчальних семінарів не підпадає під об'єкт оподаткування ПДВ за умови, що місце постачання такої послуги відповідно до ст. 186 р. V ПКУ розташоване за межами митної території України, що підтверджено відповідним первинними документами (угода, акт виконаних робіт тощо).

При цьому, зважаючи на те, що податкова звітність ґрунтується на даних бухгалтерського обліку (п. 2 ст. 3 Закону України від 16.07.99 р. N 996-XIV "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" (далі - Закон N 996), з урахуванням змін і доповнень), при визначенні порядку оподаткування здійснюваних ними операцій платники повинні керуватися одним із основних принципів бухгалтерського обліку: превалювання сутності над формою - операції опубліковуються відповідно до їх сутності, а не лише виходячи з їх юридичної форми (ст. 4 Закону N 996). Також слід враховувати умови, вказані в договорі про надання тієї чи іншої послуги, наявність у виконавця послуги працівників відповідних кваліфікацій, відповідних дозволів, ліцензій тощо, та результати виконання послуг (акти, висновки, звіти чи інші документи, які відображають результат їх виконання).

(Лист Головного управління Мідоходів у м. Києві «Щодо нарахування ПДВ при проведенні нерезидентом навчального семінару» від 19.06.2014 р. N 5452/10/26-15-11-01-08)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ