Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Відображення даних щодо працівників, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, у державній статистичній службі звітності з праці

За громадянами України, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, але не більше як один рік, зберігаються місце роботи (посада), середній заробіток на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування та форми власності.

У формі N 1-ПВ (квартальна) "Звіт з праці" працівники, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, відображаються лише у рядку 3070 "Облікова кількість штатних працівників на кінець звітного періоду". При цьому, вищезгадані працівники не включаються до середньооблікової кількості штатних працівників по аналогії з працівниками, які перебувають у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами та догляду за дитиною. Також вони не відображаються у показниках руху кадрів та фонду робочого часу.

У формі N 1-ПВ (місячна) "Звіт з праці" нарахування, здійснені таким працівникам, включаються до рядка 1020 "Фонд оплати праці усіх працівників", без зазначення їхньої кількості у рядку 1040 "Середньооблікова кількість штатних працівників".

(Лист Державної служби статистики України «Стосовно відображення даних щодо працівників, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації» від 04.07.2014 р. N 09.3-6/145-14)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ