Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Затвердження Положення про порядок реєстрації випуску (випусків) акцій при заснуванні акціонерних товариств

З метою приведення власних нормативно-правових актів у відповідність до законодавства НКЦПФР рішенням від 27.05.2014 N 692 затвердила Положення про порядок реєстрації випуску (випусків) акцій при заснуванні акціонерних товариств.

Затвердженим Положенням установлюються строки та порядок реєстрації (відмови в реєстрації) НКЦПФР випуску (випусків) акцій під час створення публічних та приватних АТ, звіту про результати приватного розміщення акцій, скасування реєстрації випуску акцій у разі їх нерозміщення (відмови від їх розміщення), перелік документів, необхідних для реєстрації випуску (випусків) акцій, звіту про результати приватного розміщення акцій та вимоги до їх оформлення, а також вимоги до змісту рішення про розміщення акцій.

Зокрема, передбачено, що рішення про реєстрацію або про відмову в реєстрації випуску (випусків) акцій приймається протягом 25 робочих днів після отримання підрозділом центрального апарату НКЦПФР або її територіального органу, який виконує функції реєстрації вхідної кореспонденції, заяви та всіх необхідних документів для реєстрації випуску (випусків) акцій.

Рішення зареєстровано в Міністерстві юстиції 17 червня 2014 р. за N 642/25419 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування, за винятком норми, згідно з якою документи (їх копії), які відповідно до Положення подаються до НКЦПФР та мають бути засвідчені печаткою (печатками), потребують такого засвідчення у разі наявності відповідної печатки (печаток), яка набирає чинності одночасно з набранням чинності Законом від 15.04.2014 N 1206-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку відкриття бізнесу", а саме з 30 жовтня 2014 року.

(Рішення НКЦПФР «Про затвердження Положення про порядок реєстрації випуску (випусків) акцій при заснуванні акціонерних товариств» 27.05.2014 р. № 692)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ