Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Відображення у звітності середнього заробітку мобілізованих працівників

Єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування не нараховується на виплати, які компенсуються з бюджету в межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

Враховуючи вищезазначене, особа одночасно перебуває в трудових відносинах з підприємствами, установами та організаціями, а також перебуває на обліку в військовій частині.

Враховуючи викладене, в звіті про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів, затвердженому наказом Міністерства доходів і зборів України від 09.09.2013 N 454 (далі - Порядок N 454), суми середньої заробітної плати і календарні дні перебування в трудових відносинах осіб призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, зазначаються з урахуванням такого.

В таблиці 5 додатка 4 Порядку N 454 дата мобілізації не зазначається.

В таблиці 6 додатка 4 до Порядку N 454 інформацію про особу відображають із обов'язковим зазначенням реквізитів:
- 11 "Місяць та рік, за який проведено нарахування";
- 15 "Кількість календарних днів перебування у трудових/ЦП відносинах протягом звітного місяця";
- 17 "Загальна сума нарахованої заробітної плати/доходу (усього з початку звітного місяця)".

Реквізити 18 та 19 не заповнюються.

(Лист Пенсійного фонду Україні «Про відображення у звітності середнього заробітку мобілізованих працівників» від 16.07.2014 р. N 18834/05-10)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ