Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Внесення змін до Порядку сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій

Кабмін постановою від 02.07.2014 N 218 вніс зміни до Порядку сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій, якими визначається механізм сплати зазначеного збору при купівлі інвалюти.

Так, передбачено, що юридичні та фізичні особи сплачують збір на обов'язкове державне пенсійне страхування під час здійснення операцій з купівлі інвалюти у безготівковій та/або готівковій формі.

Під час здійснення операцій з купівлі інвалюти у безготівковій формі банк нараховує (утримує) збір одночасно з виконанням заяв про купівлю інвалюти від імені та за рахунок його клієнтів, а також за власними операціями і перераховує до державного бюджету в установленому порядку.

Клієнт у заяві про купівлю інвалюти зазначає, що він доручає банку перерахувати з власного поточного рахунка в гривнях суму збору в установленому законом розмірі без урахування комісійної винагороди за такою операцією.

Під час здійснення операцій з купівлі інвалюти у готівковій формі банк (фінансова установа) нараховує (утримує) та перераховує збір в установленому законом розмірі за рахунок:

- власних коштів - у разі купівлі інвалюти у фізосіб, а також з метою задоволення власних потреб і підкріплення каси;
- коштів клієнтів - у разі купівлі фізособою інвалюти у касі.

Сума збору зараховується банком на відповідний балансовий рахунок одночасно із здійсненням операцій з купівлі інвалюти у безготівковій та/або готівковій формі та перераховується на рахунки головних управлінь Казначейства не пізніше наступного операційного дня з дати зарахування сум збору на балансові рахунки з урахуванням коштів філій за попередній день.

Банки повинні подавати до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом, до органів ПФ за своїм місцезнаходженням звіт про нарахування (утримання) та сплату збору з операцій з купівлі інвалюти.

(Постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій» від 2 липня 2014 р. N 218)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ