Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Зміни до порядку обліку платників податків і зборів

З метою приведення у відповідність із Законом  від 24.10.2013 N 657-VII "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків та удосконалення деяких положень" та іншими змінами у законодавстві, забезпечення сплати та адміністрування податків, прав та обов'язків платників податків Мінфін наказом від 22.04.2014 N 462 виклав у новій редакції Порядок обліку платників податків і зборів.

Також установлено, що у разі зміни місцезнаходження/місця проживання платників податків з території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя на місцезнаходження/місце проживання в областях та місті Києві і отримання контролюючими органами відомостей державного реєстратора про внесення змін до відомостей про місцезнаходження (місце проживання) платника податків або заяви за ф. N 1-ОПП або за ф. N 5-ОПП із позначкою "Зміни", поданих платником податків до контролюючого органу за новим місцезнаходженням, облік таких платників податків і зборів здійснюється з урахуванням такого:

контролюючі органи в областях та місті Києві за новим місцезнаходженням/місцем проживання платників податків здійснюють обробку відомостей із Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців або приймання заяв і документів від платників податків, а також взяття на облік платників податків за основним місцем обліку не пізніше наступного робочого дня з дня отримання відомостей з Єдиного державного реєстру чи заяв від платників податків;

стосовно платників податків, які до набрання чинності вищезгаданим наказом змінили місцезнаходження/місце проживання та не були взяті на облік як платники податків за новим місцезнаходженням/місцем проживання, відповідні контролюючі органи здійснюють взяття на облік платників податків протягом 2-х днів після набрання наказом.

(Наказ Міністерства фінансів України «Про внесення змін до Порядку обліку платників податків і зборів» від 22.04.2014 року № 462)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ