Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Дії платника єдиного податку у разі перевищення обсягу доходу

У разі перевищення обсягу доходу "єдинником" першої групи, за заявою ним може бути обрано II, III чи V групу, або ж здійснено перехід на загальну систему оподаткування. Якщо платник єдиного податку другої групи, що отримав дохід понад 1 млн. грн., то з наступного кварталу може перейти в III або V групу чи обрати загальну систему. Якщо перевищення обсягу доходу здійснено платником III групи єдиного податку, то останній обрати може лише п'яту групу або загальну систему оподаткування. А "єдинник" п'ятої групи у разі досягнення обсягу доходу в понад 20 млн. грн. зобов'язаний здійснити перехід на загальну систему оподаткування.

Всі вищезазначені платники до суми перевищення застосовують ставку єдиного податку у розмірі 15 відсотків та не пізніше 20 числа місяця, наступного за календарним кварталом, у якому допущено перевищення обсягу доходу, подають відповідну заяву про вибір групи.

Що стосується платників єдиного податку - юридичних осіб, то у разі допущення перевищення обсягу доходу у четвертій групі єдиного податку, за заявою можливий перехід на шосту групу, або ж обрання загальної системи оподаткування. А у випадку перевищення доходу, дозволеного для шостої групи, - з наступного кварталу така юридична особа зобов'язана перейти на сплату інших податків і зборів, встановлених Податковим кодексом. При цьому в обох цих випадках сума перевищення оподатковуватиметься подвійним розміром тієї ставки єдиного податку, що застосовувалась юридичною особою.

(Розяснення Головного управління Міндоходів у м. Києві «Дії платника єдиного податку у разі перевищення обсягу доходу» від 22.05.2014 року)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ