Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо відображення у податковому обліку іноземної інвестиції

За наявності на дату закінчення звітного періоду на банківському рахунку платника податку коштів в іноземній валюті, отриманих в якості внеску до статутного фонду підприємства, балансова вартість такої іноземної валюти підлягає перерахунку та відображається у податковому обліку у порядку, встановленому пп. 7.3.3 п. 7.3 ст. 7 Закону.

Щодо балансової вартості іноземної валюти, отриманої у вигляді внеску до статутного фонду підприємства з іноземними інвестиціями, то з урахуванням особливостей створення, державної реєстрації, утворення та формування статутного фонду цих підприємств (зокрема, створених у формі товариств з обмеженою відповідальністю), передбачених чинним законодавством (Господарським та Цивільним кодексами України, законами України "Про режим іноземного інвестування" та "Про господарські товариства"), а також особливостей відкриття та функціонування банківських рахунків таких підприємств (згідно з Інструкцією про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах, затвердженою постановою Правління Національного банку України від 12.11.2003 р. N 492), така балансова вартість визначається шляхом перерахунку суми іноземної валюти в гривні за офіційним (обмінним) курсом Національного банку України, що діяв на дату зарахування інвестованих коштів на поточний банківський рахунок підприємства, починаючи з дати його державної реєстрації (або державної реєстрації відповідних змін до його установчих документів).

(Лист ДПАУ «Щодо відображення у податковому обліку іноземної інвестиції» від 18.06.2009 р. N 12796/7/15-0217)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ