Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Зміна строків розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів і запровадження обов'язкового продажу надходжень в іноземній валюті

З метою підтримки стабільності валютного ринку України Нацбанк постановою від 12.05.2014 N 270 знову визначив, що розрахунки за операціями з експорту та імпорту товарів, передбачені в ст. 1 та 2 Закону "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті", здійснюються у строк, що не перевищує 90 календарних днів. 

Крім цього, продовжено вимоги щодо обов'язкового продажу на міжбанківському валютному ринку України: 

- надходжень в інвалюті із-за кордону на користь юросіб, які не є уповноваженими банками, ФОП, іноземних представництв (крім офіційних представництв), на рахунки, відкриті в уповноважених банках для ведення спільної діяльності без створення юрособи, а також надходжень в інвалюті на рахунки резидентів, відкриті за межами України на підставі індивідуальних ліцензій Нацбанку;

- надходжень із-за меж України в інвалюті на користь фізосіб (резидентів та нерезидентів) у сумі, що дорівнює або перевищує в еквіваленті 150000 грн. за місяць. 

Постанова зареєстрована в Міністерстві юстиції 14 травня 2014 р. за N 496/25273, набрала чинності з 20 травня 2014 року та діє до 20 серпня 2014 року. 

Нагадаємо, постанова Нацбанку від 14.11.2013 N 453 "Про зміну строків розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів і запровадження обов'язкового продажу надходжень в іноземній валюті" діяла до 17 травня 2014 року.

(Постанова Правління НБУ «Про зміну строків розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів і запровадження обов'язкового продажу надходжень в іноземній валюті» від 12.05.2014 N 270)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ