Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо захисту персональних даних

З 01.01.2014 р. процедури реєстрації баз персональних даних відповідно до вимог чинної редакції Закону немає. При цьому вимога щодо повідомлення Уповноваженого про обробку персональних даних, яка становить особливий ризик для прав і свобод суб'єктів персональних даних, поширюється на всіх володільців, які здійснюють таку обробку персональних даних, незалежно від того, була ними зареєстрована в попередній період відповідна база персональних даних чи ні.

При цьому обробка персональних даних повинна здійснюватись з дотриманням вимог чинного законодавства у сфері захисту персональних даних.

З 01.01.2014 р. законодавством не встановлено юридичну відповідальність за нереєстрацію баз персональних даних, у тому числі й тих, що були створені, але не були зареєстровані до 01.01.2014 р.

Таким чином, за вчинення діянь, які визначались як адміністративні правопорушення до 01.01.2014 р., а після цієї дати вже не відносяться до таких правопорушень, з 01.01.2014 р. до юридичної відповідальності особи не можуть бути притягнені.

(Лист Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини «Щодо захисту персональних даних» від 03.03.2014 р. N 2/9-227067.14-1/НД-129)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ