Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Узагальнююча податкова консультація щодо оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

З метою забезпечення однакового підходу до практичного застосування норм податкового законодавства Міндоходів наказом від 25.04.2014 N 263 затвердило Узагальнюючу податкову консультацію щодо оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

У документі зазначено, що Законом "Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні" внесено зміни до ст. 265 "Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки" Податкового кодексу, які набрали чинності з 01.04.2014.

Відповідно до Закону у ст. 265 Кодексу слова "житлова площа" замінено словами "загальна площа" у відповідному відмінку, в результаті чого змінилася база оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, як для юридичних, так і фізичних осіб - власників об'єктів житлової нерухомості.

З метою забезпечення виконання Закону в частині зміни бази оподаткування податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, податкові зобов'язання платників податку - юридичних осіб потребують перерахунку з урахуванням загальної площі об'єктів житлової нерухомості, у т. ч. їх часток, як бази оподаткування для такого податку з 1 квітня 2014 року.

За I квартал 2014 року перерахунок податкового зобов'язання проводити не потрібно.

За результатами перерахунку пропонується подати не пізніше 30 липня 2014 року (граничного терміну сплати авансових внесків з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за II квартал 2014 року) уточнюючі декларації. При цьому до уточнюючої декларації платник має право додати доповнення відповідно до абз. 2 п. 46.4 ст. 46 Кодексу, в якому зазначити, що податкові зобов'язання збільшуються на виконання вимог ст. 265  Кодексу зі змінами, внесеними Законом.

(Наказ Міністерства доходів і зборів України «Про затвердження Узагальнюючої податкової консультації щодо оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» від 25 квітня 2014 року N 263)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ