Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Порядок проведення процедури перереєстрації РРО

У зв'язку зі зміною місцезнаходження та переведенням суб'єкта господарювання до іншого органу Міндоходів здійснюється перереєстрація РРО та книг ОРО.

Після взяття на облік в органі Міндоходів за новим місцезнаходженням для проведення перереєстрації РРО суб'єкту господарювання необхідно надати наступні документи:

• заяву про реєстрацію РРО за формою N 1-РРО (N 1-РРОВ) з позначкою "Перереєстрація" (далі - реєстраційна заява);
• реєстраційне посвідчення за формою N 3-РРО (N 3-РРОВ);
• довідку про опломбування РРО (у разі внесення змін, що потребують переопломбування касового апарату).

Слід відмітити, що відповідно до Наказу N 417 фіскальний номер не змінюється при проведенні процедури перереєстрації РРО та зберігається до дати скасування реєстрації РРО. Суб'єкту господарювання, який змінив місцезнаходження, не потрібно звертатися до органу Міндоходів за місцем розташування господарської одиниці.

За результатами розгляду реєстраційної заяви та у разі відсутності підстав для відмови у перереєстрації РРО приймається рішення про перереєстрацію.

Посадовою особою контролюючого органу до підсистеми "Реєстрація та облік РРО та КОРО" (далі - Підсистема) вводиться податковий номер суб'єкта господарювання. За умови перебування на обліку в органі Міндоходів в електронну форму реєстраційної заяви підтягуються облікові дані суб'єкта господарювання та інформація про нескасовані фіскальні номери РРО і господарські одиниці, на підставі даних органу Міндоходів за попереднім місцем обліку, для можливості вибору касового апарата, щодо якого проводиться процедура перереєстрації.

Після завершення внесення даних реєстраційної заяви Підсистема:

• зберігає дату реєстрації в органі Міндоходів реєстраційної заяви як дату перереєстрації РРО за новим місцем обліку суб'єкта господарювання;
• автоматично зберігає запис з даними про реєстрацію та облік РРО для органу Міндоходів за новим місцем обліку суб'єкта господарювання, який буде доступний і органу Міндоходів за адресою господарської одиниці, де використовується РРО;
• в записі щодо РРО контролюючого органу за попереднім місцем обліку формує дату завершення перебування на обліку РРО, яка також відповідає даті перереєстрації.

У разі проведення перереєстрації роздруковується та видається суб'єкту господарювання нове реєстраційне посвідчення, в якому дата реєстрації РРО та дата початку обліку РРО в органі Міндоходів за адресою господарської одиниці не змінюються.

Процедура перереєстрації книг ОРО у зв'язку із зміною місцезнаходження суб'єкта господарювання здійснюється аналогічно.

Документи щодо реєстрації РРО (книг ОРО), наявні в органі Міндоходів за попереднім місцем обліку, долучаються до облікової справи платника податків для передачі до органу Міндоходів за основним місцем обліку.

(Лист Міністерства доходів і зборів України «Про порядок проведення процедури перереєстрації РРО» від 08.01.2014 р. N 55/7/99-99-18-02-03-17)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ