Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Оподаткування представницьких витрат

Податковий кодекс України не надає права платнику податку на прибуток самостійно визначати перелік витрат, які враховуються при визначенні об'єкта оподаткування, зокрема в Положенні про представницькі витрати.

Тому витрати на проведення представницьких заходів для прийому як вітчизняних, так і іноземних делегацій можуть включатись до складу витрат, що враховуються при визначенні об'єкта оподаткування, за умови наявності, зокрема, наказу про проведення офіційного прийому, запрошення представників (делегацій) та їх відповіді; кошторису витрат; актів виконаних робіт; звітів про проведений захід; накладних на відпуск продукції, товарів зі складу тощо, та інших належним чином оформлених первинних документів, що підтверджують зв'язок таких витрат з господарською діяльністю платника, зокрема витрати на транспортне забезпечення, забезпечення перекладачем, якщо такий не перебуває в штаті, інші.

У разі відрядження осіб, які є членами керівних органів платника податку, витрати на їх відрядження, передбачені пп. 140.1.7 п. 140.1 ст. 140 Кодексу, враховуються при визначенні об'єкта оподаткування податком на прибуток платника податку.

Зазначені витрати можуть бути включені до складу витрат платника податку лише за наявності підтвердних документів.

Разом з тим, відповідно до пп. 139.1.1 п. 139.1 ст. 139 Кодексу не включаються до складу витрат витрати, не пов'язані з провадженням господарської діяльності, а саме витрати на фінансування особистих потреб фізичних осіб за винятком виплат, передбачених статтями 142 і 143 цього Кодексу, та в інших випадках, передбачених нормами цього розділу.

(Лист Міністерства доходів і зборів України «Щодо оподаткування представницьких витрат» від 25.10.2013 р. N 14054/6/99-99-19-03-02-15)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ