Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Практичне застосування постанови НБУ щодо норм обов'язкового продажу частини надходжень в іноземній валюті

У зв'язку із запитами банків України щодо практичного застосування окремих вимог постанови від 25.09.2013 N 381 "Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 14 травня 2013 року N 163" Національний банк України надає  роз'яснення:

1. Про обов'язковий продаж надходжень в іноземній валюті із-за кордону на користь уповноваженого банку;

2. Про обов'язковий продаж надходжень в іноземній валюті із-за кордону за операціями, пов'язаними зі здійсненням іноземних інвестицій;

3. Про обов'язковий продаж надходжень на рахунки резидентів, відкриті за межами України на підставі індивідуальних ліцензій Національного банку України;

4. Чи підлягають обов'язковому продажу кошти в іноземній валюті, що надійшли із-за меж України на користь банку за договорами про членство/участь у міжнародних платіжних системах, створених нерезидентами (далі - МПС)?

5. Чи підлягають обов'язковому продажу кошти в іноземній валюті, що надійшли на користь дипломатичних представництв та консульських установ?

6. Про обов'язковий продаж коштів в іноземній валюті, що надійшли на користь постійних представництв;

7. Чи підлягають обов'язковому продажу кошти в іноземній валюті, що надійшли на користь резидентів-посередників за договорами комісії, доручення, консигнації або за агентськими угодами і які підлягають подальшому перерахуванню власникам коштів?

8. Щодо надходжень в іноземній валюті на рахунки морських агентів;

9. Чи підлягають обов'язковому продажу власні кошти юридичної особи, що були відправлені за зовнішньоекономічними договорами та повернені нерезидентом?

(Лист НБУ «Роз'яснення щодо практичного застосування нормативно-правового акта Національного банку України» від 16.10.2013 р. N 29-113/18005)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ