Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Оглядовий лист щодо права податкової застави

В оглядовому листі ДПАУ «Щодо права податкової застави» від 08.07.2009 р. N 14192/7/24-0117 розглянуті питання:

1. Як застосовуються положення статті 8 Закону України від 21.12.2000 N 2181-III "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" у зв'язку з прийняттям Конституційним Судом України Рішення від 24.03.2005 N 2-рп/2005 у справі N 1-9/2005?

2. Який правовий режим застосування податкової застави?

3. Щодо відповідальності платника податків за відчуження активів, які перебувають в податковій заставі, без згоди податкового органу, у разі направлення виручених коштів від реалізації такого майна повністю або частково на погашення податкового боргу.

4. Щодо відповідальності платника податків, який отримав у державної податкової інспекції дозвіл на реалізацію активів, що перебувають у податковій заставі, але виручку від їх реалізації спрямував не на погашення податкового боргу або погасив його частково.

5. Чи існують правові підстави формування та направлення регіональними органами ДПС податкових вимог на фінансові (штрафні) санкції за порушення застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг?

6. Який порядок застосування підпункту 5.2.4 пункту 5.2 статті 5 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" щодо узгодження сум податкових зобов'язань?

7. Який порядок застосування положень Закону України від 21.12.2000 N 2181-III та Порядку розстрочення податкових зобов'язань платників податків в частині повноважень органів державної податкової служби при наданні розстрочок?

8. Який порядок прийняття Рішення про перенесення раніше визначених термінів сплати розстрочених (відстрочених) податкових зобов'язань?

9. Як здійснюється продаж активів платника податків, які перебувають у податковій заставі?

10. Який порядок отримання фізичними та юридичними особами інформації про активи, які перебувають у податковій заставі і підлягають подальшому продажу?

11. Який порядок списання безнадійного податкового боргу юридичних та фізичних осіб, щодо якого минув строк позовної давності, встановлений Законом України від 21.12.2000 N 2181-III "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами"?

12. В якому випадку застосовуються штрафні санкції за відчуження активів, які перебувають в податковій заставі, в період дії мораторію?

13. Чи є рішення суду про провадження у справі про банкрутство підставою для виключення податкової застави з державного реєстру заставного рухомого майна?

14. Чи повинен платник податків при провадженні у справі про банкрутство узгоджувати з податковим керуючим операції із заставним майном?

15. Який порядок проведення перевірок стану збереження активів платника податків, які перебувають у податковій заставі?

(Оглядовий лист ДПАУ «щодо права податкової застави» від 08.07.2009 р. N 14192/7/24-0117)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ