Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Реєстрація РРО

На засіданні технічної комісії, яке відбулось 21.06.2013 р., прийнято рішення про вилучення з 01.10.2013 р. із Державного реєстру моделей РРО, які не забезпечують передачу контрольно-звітної інформації до органів Міндоходів відповідно до вимог, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 08.10.2012 р. N 1057 "Про затвердження Вимог щодо створення контрольної стрічки в електронній формі у реєстраторах розрахункових операцій та модемів для передачі даних та Порядку передачі електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків реєстраторів розрахункових операцій дротовими або бездротовими каналами зв'язку до органів державної податкової служби".

Після набрання чинності наказу Міндоходів від 28.08.2013 р. N 417, яким затверджена нова редакція Порядку, попередження суб'єктів господарювання та скасування реєстрації необхідно здійснити згідно з його вимогами. Слід зазначити, що вимоги даного наказу передбачають місячний строк попередження суб'єкта господарювання щодо проведення скасування реєстрації РРО.

Міндоходів вважаємо за необхідне провести попередження суб'єктів господарювання в термін до 01.11.2013 р. та відповідно забезпечити скасування реєстрації РРО в термін до 01.12.2013 р.
Таким чином, суб'єкти господарювання до отримання відповідного попередження від органу Міндоходів та протягом місяця після його отримання матимуть можливість використовувати при проведенні розрахункових операцій наявну касову техніку та здійснити заходи щодо її доопрацювання з метою виконання норм чинного законодавства.

Звертаємо увагу, що застосування штрафних санкцій за неподання до органів Міндоходів контрольно-звітної інформації РРО відповідно до вимог чинного законодавства настає з 1 січня 2014 року.

(Лист Міністерства доходів і зборів України «Про реєстрацію РРО» від 07.10.2013 р. N 20223/7/99-99-22-01-03-17/1216)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ