Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо списання фактично витрачених пально-мастильних матеріалів

Типова форма N 3 "Подорожній лист службового легкового автомобіля" втратила чинність і не є обов'язковою для списання фактично витрачених пально-мастильних матеріалів, але використання форми подорожнього листа не заборонено чинним законодавством і не суперечить загальним вимогам до первинних документів, передбаченим Положенням про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку, затвердженим наказом МФУ від 24.05.95 р. N 88.

Таким чином, з урахуванням того, що типова форма N 3 всебічно характеризує роботу автомобіля і водія з моменту їх виїзду з підприємства і до повернення, подорожній лист і надалі можна використовувати як первинний документ для списання фактично використаних пально-мастильних матеріалів.

(Лист Головного управління Міндоходів у Сумській області «Щодо списання фактично витрачених пально-мастильних матеріалів» від 19.06.2013 р. N 1244/10/11-009)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ