Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо податкового обліку (виписка податкових накладних та нарахування ПДВ) розрахункового центру міжнародних перевезень, через який згідно з умовами договорів між Укрзалізницею та замовниками перевезень здійснюються розрахунки за такі перевезення

ДПАУ розглянула лист ДПА у м. Києві щодо податкового обліку (виписка податкових накладних та нарахування ПДВ) розрахункового центру міжнародних перевезень (РЦ), через який згідно з умовами договорів між Укрзалізницею та замовниками перевезень здійснюються розрахунки за такі перевезення (у тому числі транзитні та міжнародні) залізницею, і у межах компетенції повідомляє.

Враховуючи те, що безпосередніми виконавцями робіт або надавачами послуг по перевезенню (переміщенню) пасажирів та вантажів транзитом через територію України є залізниці України, норми п. 5.15 ст. 5 Закону повинні застосовувати саме залізниці України, а не РЦ. Відповідно, РЦ не має права на відображення операцій з перевезення (переміщення) пасажирів та вантажів транзитом через територію України у своїй податковій звітності.

Якщо платник податку придбаває (виготовляє) товари (послуги) та основні фонди, які призначаються для їх використання в операціях, які не є об'єктом оподаткування згідно зі статтею 3 цього Закону або звільняються від оподаткування згідно зі ст. 5 та п. 11.44 ст. 11 цього Закону, то суми податку, сплачені у зв'язку з таким придбанням (виготовленням), не включаються до складу податкового кредиту такого платника (пп. 7.4.2 ст. 7 Закону).

В податкових деклараціях, які складаються РЦ, мають відображатися операції, виконавцем яких є дане підприємство, зокрема операції по технологічній обробці перевізних документів, які відповідно до Закону є об'єктом оподаткування ПДВ та підлягають оподаткуванню у загальновстановленому порядку.

(Лист ДПАУ «Щодо податкового обліку (виписка податкових накладних та нарахування ПДВ) розрахункового центру міжнародних перевезень, через який згідно з умовами договорів між Укрзалізницею та замовниками перевезень здійснюються розрахунки за такі перевезення» від 28.07.2009 р. N 15974/7/16-1517-26)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ