Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо відшкодування витрат при відрядженні за кордон

На думку Міністерства фінансів, у зв'язку з цим, відшкодування витрат на відрядження у розмірах, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009 р. N 483, має здійснюватись з 26 травня 2009 року, у тому числі і особам, які на цей час вже перебували у відрядженні.

Різниця, яка виникла внаслідок збільшення граничної норми добових витрат, може бути відшкодована у порядку, встановленому пунктом 1.17 Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 13 березня 1998 р. N 59. Зокрема, якщо для остаточного розрахунку за відрядження необхідно виплатити додаткові кошти, то виплата здійснюється в національній валюті України за офіційним обмінним курсом гривні до іноземних валют, установленим Національним банком України на день погашення заборгованості, але не пізніше третього банківського дня після затвердження керівником звіту про використання коштів, наданих на відрядження.

В листі також розглянуті й інші питання щодо відшкодування витрат при відрядженні за кордон.

(Лист МФУ «Щодо відшкодування витрат при відрядженні за кордон» від 23.07.2009 р. N 31-26030-13-25/20122)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ