Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Відображення сплаченого авансового внеску в декларації з податку на прибуток

Авансовий внесок при виплаті дивідендів та прирівняних до них платежів сплачується до бюджету не пізніше виплати дивідендів.

У разі якщо у платника відбулось нарахування частини чистого прибутку, а сплата не проводилась у зв'язку з наявністю переплати в особовій картці платника, то сплату авансового внеску по податку на прибуток слід провести не пізніше граничного терміну сплати частини чистого прибутку, визначеної податковим законодавством для цього платежу.

У Податковій декларації з податку на прибуток підприємства, форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 28.09.2011 р. N 1213 (далі - Декларація), сума дивідендів, з якої має бути сплачено авансовий внесок у звітному (податковому) періоді, відображається у рядку 4 додатка АВ до рядка 20 Декларації.

Сума авансового внеску при виплаті дивідендів у звітному (податковому) періоді, що має бути сплачена за місцезнаходженням юридичної особи відображається у рядку 5.1 додатка АВ до Декларації з відповідним перенесенням до рядка 20 Декларації.

(Лист Державної податкової служби України «Про розгляд листа [стосовно застосування окремих норм Податкового кодексу України]» від 15.01.2013 р. N 599/6/15-1415)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ