Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Відповідальності за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату ЄСВ

Відповідно до пункту 2 частини 11 статті 25 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (далі - Закон) за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску накладається штраф у розмірі 10 відсотків своєчасно не сплачених сум.

Згідно з частинами 10 та 13 статті 25 Закону на суму недоїмки нараховується пеня з розрахунку 0,1 відсотка суми недоплати за кожний день прострочення платежу. Нарахування пені, передбаченої цим Законом, починається з першого календарного дня, що настає за днем закінчення строку внесення відповідного платежу, до дня його фактичної сплати (перерахування) включно.

За період з першого календарного дня, що настає за днем настання строку сплати відповідного платежу, до дня, наступного за днем подання заяви платником про перерахування коштів на належний рахунок, органи Пенсійного фонду застосовують фінансові санкції за несвоєчасну сплату єдиного внеску.

Крім того, відповідно до статті 26 Закону та статті 1651 Кодексу України про адміністративні правопорушення органи Пенсійного фонду накладають на посадових осіб за порушення встановленого порядку нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування адміністративні стягнення у вигляді штрафу у розмірі від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

(Лист Пенсійного фонду України «Щодо відповідальності за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату ЄСВ» від 04.09.2012 р. N 20325/03-20)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ