Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо процедури легалізації документів, які підтверджують статус податкових резидентів окремих країн

Довідки про підтвердження статусу податкового резидента для цілей застосування угод про уникнення подвійного оподаткування як компетентний орган мають право видавати у:

Російській Федерації - Міжрегіональна інспекція Федеральної податкової служби Росії з централізованої обробки даних (російською мовою: Межрегиональная инспекция ФНС России по централизованной обработке данных - М? ФНС России по ЦОД);
Білорусії - місцеві інспекції Міністерства з податків та зборів Республіки Білорусь;
Італії - місцеві податкові органи (місцеві відділення Служби доходів - Agenzia delle Entrate);
Німеччині - податкові інспекції федеральних земель;
Китаї, Нідерландах, Польщі, Швейцарії, Швеції - регіональні податкові служби за місцем реєстрації податкового резидента.
Довідки про статус податкового резидента, видані податковими органами Білорусії, Польщі та Росії, приймаються на території України без будь-якого додаткового засвідчення (без легалізації та без завірення апостилем) на підставі міжнародних договорів України про правові відносини і правову допомогу у цивільних і кримінальних справах.

Щодо Тайваню повідомляємо таке. Відповідно до визначення терміна "Китай", наведеного у статті 3 Угоди між Урядом України і Урядом Китайської Народної Республіки про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і майно від 04.12.95, на території, що мають самостійну податкову систему і на які не розповсюджуються закони Китаю щодо оподаткування, не поширюється зазначена Угода. До таких територій, зокрема, відноситься Тайвань.

Що стосується Австралії, то з цією державою Україною не укладено угоду про уникнення подвійного оподаткування.
Враховуючи зазначене, доходи із джерелом їх походження з України, що одержуються резидентами Австралії або Тайваню, оподатковуються відповідно до законодавства України з питань оподаткування. Положення статті 103 Кодексу у цьому випадку не застосовуються.

(Лист Державної податкової служби України «Про розгляд листа  [щодо процедури легалізації документів, які підтверджують статус податкових резидентів окремих країн]» від 20.07.2012 р. N 12968/6/12-0016)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ