Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Застосування звичайної ціни до операцій з виплати премій працівникам

Платник має право на віднесення до складу витрат сум премій, виплачених на користь пов'язаної фізичної особи (працівника), що перебуває у трудових відносинах з таким платником податку, у разі якщо розмір премії та порядок її виплати передбачено колективним або трудовим договором.

У разі, якщо здійснювалась виплата винагород або інших видів заохочень пов'язаним з платником фізичним особам, що не перебувають у трудових відносинах з таким платником, то у разі, якщо немає документальних доказів, що таку оплату було проведено як компенсацію за фактично надану послугу (відпрацьований час), - такі виплати не включаються до складу витрат.
За наявності зазначених документальних доказів віднесенню до складу витрат підлягає фактична сума оплати, але не більша, ніж сума, розрахована за звичайними цінами.

(Лист Державної податкової служби України «Про розгляд листа  [щодо застосування звичайної ціни до операцій з виплати премій працівникам]» від 15.05.2012 р. N 8398/6/15-1415)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ