Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Деякі питання заповнення податкової накладної

Пунктом 12.1 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 01.11.2011 N 1379, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 22.11.2011 за N 1333/20071 (далі - Порядок), передбачено, що до графи 2 податкової накладної вносяться дані щодо дати виникнення податкового зобов'язання у продавця.

Пунктом 3 Порядку передбачений формат заповнення дати складання податкової накладної, зокрема передбачено, що крапки, коми та інші розділові знаки в даті виписки податкової накладної не проставляються. Однак слід зазначити, що в полі дати виписки податкової накладної передбачені клітини для заповнення такої дати: дві клітини для числа, дві клітини для місяця та чотири клітини для року складання такої накладної.

З урахуванням того, що Порядком не передбачений формат заповнення графи 2 податкової накладної, проставлення розділових знаків (крапок) при заповнення цієї графи не вважатиметься помилкою, яка може бути підставою для ненадання покупцю права на податковий кредит.

Одночасно повідомляємо, що відповідно до формату складання податкової накладної в електронному вигляді, затвердженому Державною податковою службою України, передбаченому для реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, дата виникнення податкового зобов'язання також заповнюється з крапками.

(Лист Державної податкової служби України «Щодо деяких питань заповнення податкової накладної» від 02.11.2012 р. N 4706/0/61-12/15-3115)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ