Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Про особливості справляння збору за спеціальне використання природних ресурсів в частині платежів за користування надрами для видобування корисних копалин

У 2009 році нормативи плати за користування надрами в цілях, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин, затверджені постановою N 1682, підлягають індексації відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 6 листопада 2003 року N 1735 "Про проведення індексації нормативів плати (збору) за використання природних ресурсів".

Розрахунки плати за користування надрами в цілях, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин, подаються протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу, за місцезнаходженням ділянки надр, що використовується, а сплата проводиться протягом 50 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу, і в повному обсязі спрямовується до місцевих бюджетів.

(Оглядовий лист ДПАУ «Про особливості справляння збору за спеціальне використання природних ресурсів в частині платежів за користування надрами для видобування корисних копалин» від 10.07.2009 р. N 14448/7/15-0617)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ