Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо використання при здійсненні розрахунків реєстратора розрахункових операцій

Щодо терміну служби реєстратора слід керуватися нормою щодо семирічного з моменту введення в експлуатацію, але не більше дев'яти років від дати випуску, строку служби реєстратора, яка встановлена Порядком доопрацювання електронних контрольно-касових апаратів, затвердженим рішенням Державної комісії з питань впровадження електронних систем і засобів контролю та управління товарним і грошовим обігом при Кабінеті Міністрів України від 30.11.99 N 11.

Отже, у разі використання суб'єктом господарювання реєстратора розрахункових операцій, який вичерпав свій строк експлуатації, такий технологічний пристрій не може вважатися реєстратором і його подальше використання є порушенням вимог Закону N 265.

(Лист Державної податкової служби України «Про розгляд листа [щодо використання при здійсненні розрахунків реєстратора розрахункових операцій]» від 11.05.2012 р. N 8210/6/22-1315/412)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ