Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Заповнення реквізиту "Призначення платежу" при сплаті платежів до бюджету

Порядок заповнення платником реквізиту "Призначення платежу" розрахункового документа викладено в додатку 8 до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті1 (далі - Інструкція) яким, зокрема, передбачено, що у розрахункових документах на сплату (стягнення) платежів до бюджету цей реквізит заповнюється з урахуванням вимог нормативно-правових актів з питань заповнення розрахункових документів у разі сплати (стягнення) платежів до бюджету або повернення платежів з бюджету.

На сьогодні таким нормативно-правовим актом є Порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) платежів до бюджету, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету2 (далі - Порядок), і заповнення реквізиту розрахункового документа "Призначення платежу" при сплаті платежу до бюджету має здійснюватися з врахуванням його вимог.

(Лист НБУ «Про заповнення реквізиту "Призначення платежу" при сплаті платежів до бюджету» від 08.11.2012 р. N 25-111/2436)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ