Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Подання повідомлень про об'єкти оподаткування (форма N 20-ОПП)

Повідомлення про об'єкти оподаткування та об'єкти, які пов'язані з оподаткування або через які провадиться діяльність, за ф. N 20-ОПП подається всіма платниками податків незалежно від організаційно-правової форми у разі наявності, виникнення, зміни стану об'єктів оподаткування.

Інформація про об'єкти оподаткування, такі як товари, дохід (прибуток) або його частина, обороти з реалізації товарів (робіт, послуг), операції з постачання товарів (робіт, послуг) відображається у відповідній податковій звітності платника податків (податкова декларація з податку на прибуток, з податку на додану вартість, податковий розрахунок за ф. N 1ДФ та інші), тому про такі об'єкти оподаткування не потрібно повідомляти у повідомленні за ф. N 20-ОПП.

Враховуючи, що повідомлення за ф. N 20-ОПП запроваджено з 14.01.2011, то платники податків, створені після 14.01.2011, зобов'язані подати до органу ДПС за місцезнаходженням об'єкта оподаткування зазначене повідомлення протягом 10 робочих днів після реєстрації, створення чи відкриття такого об'єкта (з дати оформлення договору купівлі-продажу, оренди чи іншого документа на право володіння, користування або розпорядження майном тощо).

Для платників податків, створених до 14.01.2011, строк подання повідомлення за ф. N 20-ОПП не визначено. Але оскільки його подання с обов'язковим, то такі платники податків зобов'язані подати зазначене повідомлення з ознакою щодо первинного надання інформації про об'єкти оподаткування. При цьому слід врахувати, що у разі встановлення під час документальної перевірки випадків неподання повідомлення за ф. N 20-ОПП до платників податків застосовуються штрафні санкції відповідно до статті 117 ПКУ.

(Лист Державної податкової служби України «Про надання консультації [щодо подання повідомлень про об'єкти оподаткування]» від 15.06.2012 р. N 10112/16/18-3115)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ