Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо виправлення помилок у звітності

У разі самостійного виявлення платником заниження/завищення нарахованих сум страхових внесків,відображених у звітності за періоди до 01.01.2011 р., зазначені нарахування слід відобразити у додатку до таблиці 1 додатка 4 звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а суми єдиного внеску відобразити у рядках 6 та 7 таблиці 1 додатка 4 звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Зазначений рядок не використовується, якщо нарахування заробітної плати здійснюється за попередній період, зокрема у зв'язку з уточненням кількості відпрацьованого часу, виявленням помилок, вони включаються до заробітної плати того місяця, у якому були здійснені нарахування.

У рядках "Зміст помилки" вказується період, в якому виявлено помилку, та вид виплати, на яку не нараховано або на яку зайво нарахований єдиний внесок.

За наявності декількох помилок описується кожна з них.

Якщо в поточному місяці необхідно сторнувати суму заробітної плати за попередній період у зв'язку з нарахуванням допомоги по тимчасовій непрацездатності за попередній період, то в таблиці 6 додатка 4 необхідно відображати: суму заробітної плати за поточний період, сторновану суму заробітної плати за попередній період зі знаком мінус, суму допомоги по тимчасовій непрацездатності за попередній період.

(Лист Пенсійногофонду України «Щодо виправлення помилок у звітності» від 07.03.2012 р. N 5537/05-10)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ