Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Порядок здійснення контролю за експортними, імпортними операціями

При здійсненні банком контролю за імпортними операціями клієнтів, зокрема у разі надання повідомлення іншому банку згідно з вимогами абзацу третього пункту 3.3 розділу 3 Інструкції N 136, замість номеру та дати реєстрів ВМД, що вказуються на паперових носіях, у такому повідомленні до моменту внесення відповідних змін до Інструкції N 136 слід використовувати реквізити реєстрів в електронній формі відповідно - "Найменування файлу" та "Дата + Час створення файлу". Нагадуємо також, що значення реквізиту "Дата дозволу" відповідає даті завершення митного оформлення.

Разом із тим, для здійснення контролю за імпортними операціями резидентів банками додатково використовується одержана від митниць офіційна інформація щодо уточнення відомостей, зазначених у реєстрах електронних копій ВМД (перелік відповідальних осіб митниць для оперативного опрацювання звернень банків щодо уточнення відповідних відомостей наводиться у листі Національного банку України від 30.03.2009 N 28-311/1144).

Крім того, з метою оперативного вирішення питань, які можуть виникати при здійсненні уповноваженими представниками Національного банку України перевірок банківських установ щодо дотримання останніми вимог законодавства під час проведення розрахунків за експортними та імпортними операціями клієнтів, рекомендуємо банкам отримані в електронній формі реєстри систематично роздруковувати на паперових носіях (з формуванням брошур та їх засвідченням підписом керівника або іншої відповідальної особи та печаткою банку).

(Лист НБУ «Про порядок здійснення контролю за експортними, імпортними операціями» від 23.06.2009 р. N 28-311/2257-12007)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ