Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо допомоги по вагітності та пологах і режим роботи підприємства

Для розрахунку допомоги по вагітності та пологах застосовується режим роботи підприємства, або працівника, який був встановлений на момент настання страхового випадку (відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами).

У разі, коли під час перебування застрахованої особи у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами, на підприємстві встановлений режим неповного робочого часу, перерахування суми наданої допомоги по вагітності та пологах у бік її зменшення чинним законодавством не передбачено.

Якщо, на момент настання страхового випадку на підприємстві встановлений режим неповного робочого тижня на певний період, який дорівнює частині відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами, то для розрахунку допомоги за цю частину відпустки застосовується саме такий графік роботи, а для розрахунку допомоги за решту відпустки, застосовується графік роботи підприємства в режимі повного робочого часу.

(Лист Виконавчої дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності «Щодо допомоги по вагітності та пологах і режим роботи підприємства» від 24.04.2009 р. N 04-06/Ц-68з-98)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ