Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Відшкодування ПДВ в рахунок податкових богів

ДПА звертає увагу, що дія Порядку N 78/238/65 поширюється на платників податку на додану вартість, які мають суми відстрочених, розстрочених та реструктурованих платежів, що зараховуються до державного бюджету та одночасно мають підтверджені до відшкодування за результатами проведених перевірок суми податку на додану вартість.

За умови надходження від платника податку на додану вартість звернення та проекту відповідного протокольного рішення підрозділ погашення прострочених податкових зобов'язань за результатами опрацювання (згідно із встановленим Регламентом) загального реєстру про відшкодування ПДВ готує та передає до підрозділу обліку та звітності належно оформлений перелік платників податків, на яких розповсюджуються норми Порядку N 78/238/65, із зазначенням відповідних реквізитів (номер, дата, звітний період) податкових декларацій та сум ПДВ, що підлягають включенню до окремого (додаткового) реєстру на виконання Порядку N 78/238/65.

У випадку, якщо у хронологічному порядку дата проведення зарахування згідно з Порядком N 78/238/65 є більш пізньою, ніж дата сплати чергової частки реструктурованих та/або відстрочених (розстрочених) сум, орган державної податкової служби за зверненням платника податку на додану вартість може прийняти в установленому порядку рішення про перенесення строку сплати такої частки в межах дії відповідного договору та з урахуванням Порядку N 78/238/65.

(Лист ДПАУ «Щодо спільного наказу Державної податкової адміністрації України, Міністерства фінансів України та Державного казначейства України від 20 лютого 2009 року N 78/238/65» від 15.05.2009 р. N 10139/7/24-0117)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ