Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Порядок оподаткування операцій з безоплатної передачі суб'єктами господарювання - забудовниками частини квартир та інженерних споруд на баланс місцевих рад

Що стосується застосування норм підпункту 5.1.20 пункту 5.1 статті 5 Закону до операцій з передачі забудовниками частини квартир в жилих будинках та інженерних споруд на баланс місцевих рад, то необхідно враховувати, що в розумінні Закону така передача по своїй суті є першою поставкою (поставка послуг із спорудження такого житла) і підлягає оподаткуванню ПДВ за ставкою 20 % із визначенням бази оподаткування виходячи з їх експертної оцінки.

У разі безоплатної передачі частини квартир в жилих будинках та інженерних споруд на баланс місцевих рад забудовник нараховує податок на додану вартість за ставкою 20 %.

(Лист ДПАУ «Про надання відповіді [щодо порядку оподаткування операцій з безоплатної передачі суб'єктами господарювання - забудовниками частини квартир та інженерних споруд на баланс місцевих рад]» від 12.05.2009 р. N 9679/7/16-1517-10)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ