Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо нарахування страхових внесків на дохід від надання послуг нотаріусом

Відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо зменшення впливу світової фінансової кризи на сферу зайнятості населення", який набрав чинності з 13 січня 2009 року, страхові внески на випадок безробіття нараховуються на суму виплати фізичній особі за виконання робіт (надання послуг) за договорами цивільно-правового характеру. При цьому фізичні особи, які виконують роботи (надають послуги) згідно з цивільно-правовими договорами, є застрахованими особами.

Згідно з чинним законодавством з питань загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття особи, які забезпечують себе роботою самостійно, беруть участь у страхуванні на випадок безробіття на добровільних засадах. Приватні нотаріуси та адвокати належать до самозайнятих осіб, тому страхові внески до Фонду на їхній дохід від надання послуг юридичним та фізичним особам за цивільно-правовими договорами не нараховуються.

(Лист  Держаного центру зайнятості «Щодо нарахування страхових внесків на дохід від надання послуг нотаріусом» від 08.05.2009 р. N ДЦ-03-3473/0/6-09)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ