Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Про сплату податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів у 2009 році

Обчислення податку з власників транспортних засобів в I кварталі 2009 року за транспортні засоби, які були обліковані юридичними особами на початок поточного року, проводиться відповідно до статті 6 Закону за ставками податку, які набрали чинність відповідно до Закону N 797-VI.

Сплата податку з власників транспортних засобів фізичними особами у 2009 році перед реєстрацією (перереєстрацією) та технічним оглядом з дня набрання чинності законів NN 797-VI та 1075-VI повинна проводитись за ставками, визначеними у статті 3 Закону N 1963-XII, з урахуванням внесених змін. Податок, сплачений фізичними особами - власниками транспортних засобів перед реєстрацією (перереєстрацією) та технічним оглядом до набрання чинності законів NN 797-VI та 1075-VI, не підлягає перерахуванню у зв'язку зі зміною ставок податку після його сплати, оскільки обов'язок платника податку виконано відповідно до чинного на момент сплати законодавства.

(Лист ДПАУ «Про сплату податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів у 2009 році» від 29.04.2009 р. N 9001/7/17-0317)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ