Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Зміни для фізичних осіб, які провадять підприємницьку діяльність за межами України

Фізичні особи, які провадять підприємницьку діяльність за межами України без трудових договорів, окремі норми Указу Президента України від 3 липня 1998 р. N 727 "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" (в редакції Указу від 28 червня 1999 р. N 746) застосовують на добровільних засадах.

З метою зарахування періоду роботи за кордоном у повному обсязі до страхового стажу фізична особа, яка провадить підприємницьку діяльність за межами України, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2009 р. N 366 повинна сплачувати починаючи з 1 травня 2009 р. страхові внески, що без урахування частини єдиного податку, перерахованої до Пенсійного фонду України, становить у 2009 році 128 гривень за місяць.

Громадяни, які отримують доходи за межами України та сплачують податки відповідно до законів країни, у якій провадять підприємницьку діяльність, підпадають під дію конвенцій про уникнення подвійного оподаткування.

(Постанова КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 березня 2009 р. N 236» від 15 квітня 2009 р. N 454)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ