Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА Аудит

Історія

Аудиторська фірма ОЛГА Аудит - одна з провідних компаній Групи Корпоративного Консалтингу ОЛ.Консалтинг - була заснована 14 травня 1997 року. З 1997 року ОЛГА Аудит успішно працює на ринку аудиторських і бухгалтерських послуг, всемірно сприяючи успіху і процвітанню своїх Клієнтів
На даний момент свою професійну діяльність компанія здійснює на підставі Свідоцтва Аудиторської Палати України  №1767 від 30.03.2001г.
У нашій праці  ми грунтуємося на внутрішніх стандартах якості, а результати наших проектів – професійне і своєчасне інформування керівника або власника бізнесу для прийняття ним правильного управлінського рішення.
 
Великий досвід роботи команди професіоналів, комплексний підхід до обслуговування Клієнтів, повний спектр професійних послуг, що надаються, дозволяють максимально ефективно і грамотно використовувати наш потенціал а також вирішувати найбільш складні завдання і забезпечувати Клієнтові надійну і вичерпну основу для ухвалення правильного управлінського рішення в умовах невизначеності і нестабільного функціонування економіки України.
Така співпраця, заснована на строгій конфіденційності дає власникам і керівникам компанії Клієнта упевненість в правильності ведення і у відсутності неточностей і помилок в бухгалтерському, податковому і управлінському обліку, в достовірності даних, що відображують у фінансовій, податковій і управлінській звітності, що, у тому числі  дозволяє уникати санкцій з боку контролюючих органів
 
Наша компанія допомагає визначити і мінімізувати ризики господарської діяльності, налагодити податкове планування, оцінити ефективність ухвалення того або іншого управлінського рішення, надає необхідну підтримку в судах і інших державних органах, пропонує інші професійні послуги.
Про якість і професіоналізм нашої роботи свідчить постійне збільшення кількості Клієнтів, з якими у нас складаються довгострокові професійні стосунки, засновані на досконалому дотриманні норм професійної етики. 

  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ